| zinki_9936 a întrebat:

Sall TPU,
Am o problema cu monitorul de la calculator, cand il bag in priza se aude un bazait... si becul nu se mai aprinde.
Mai am ce face cu el? Monitorul este ViewStar.

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Banuiesc ca e vorba de o lipitura din el, ori are ceva probleme la piesele din interior. Se poate verifica de un electronist! Nu-l mai baga in priza!

1 răspuns:
| AlinGh0st a răspuns:

Tu nu ai probleme cu monitorul dau ai probleme cu curentul ai prea multe electronice si din astea si el e bun si consuma mai mult curent si nu mai ajunge la beg destula energie conteaza de cat ai la priza