| Katherrine a întrebat:

Am o problema cu skype-ul.
Intr-o seara pe la vreo 23:30 am iesit de pe skype si maicamea o zis ca am intrat la 00:30 inapoi, dar eu nu am avut cum sa intru pentru ca dormeam..de ce mi se logheaza singur?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In skype se vede ca te-ai conectat la acea ora?

| mgtow a răspuns:

Sau e setat sa porneasca odata cu pornirea windowsului

| DataSoft a răspuns:

Ai bifat casuta "sign me in when Skype start" si de aia se conecteza singur.
http://postimg.org/image/valej8zxz/

| Ravenborn a răspuns:

Probabil îți știe cineva parola. Schimb-o să vezi dacă o să se mai întâmple. Dacă nu e de la parolă, poate ți-e conectat pe telefon sau tabletă iar dacă ai wi-fi în casă, poate s-a conectat așa.