| TheMatz a întrebat:

Am o problema destul de ciudata cu tableta.Acum vreo luna am lasat-o la incarcat si a doua zi touch-ul nu mai raspundea, desi inainte nu facusem nimic deosebit cu ea. Dupa vreo 2 saptamani,a functionat iar, dupa care aceeasi poveste.Ce are si ce pot sa-i fac?
P.S.Mentionez ca tableta e un Horizon HCG700.

2 răspunsuri:
| tiago a răspuns:

Fix acceasi problema am avut si eu imi mergea toate cele bune il pun la incarcat toata seara si nu-mi mergea tableta:/ L-am dus la reparat a spus ca sunt probleme cu touch-ul si trebuie schimbat.L-am intrebat de ce si barbatul respectiv mi-a raspuns ca s-a stricat posibil in timpul livrari.Eram nevoit sa ii schimb touch-ul si mi-au disparut toate probleme P.S. Tableta mea era unul Samsung Tab3

| TheMatz explică (pentru tiago):

Deci trebuie sa-i schimb touch-ul?