| DoBrOOO2001 a întrebat:

am o problema la mai multe jocuri si nu stiu ce sa ii fac deci la cam orice joc joc imi apare Windows stooped working si dupa aia nu ma pot juca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| PauliucIuli a răspuns:

Click dreapta pe joc->compatibility->bifezi prima si ultima casuta(acesta este in general)nu iti garantez ca va merge

2 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Click dreapta pe executabilul jocului si la "compatibilitate" bifezi sistemul de operare pe care il ai. Daca tot nu merge incerci alt sistem din lista.

| K0sti a răspuns:

Windows busit!