| bogdanz04 a întrebat:

Sall TPU,am o tastatura Delux K8050, am desfacut-o, i-am scos acele cauciucuri de la butoane ca sa o curat si am pus dupa cauciucurile la loc am montat-o si numai merge absolut niciun buton.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| costykyo a răspuns:

Probabil ca a facut scurt vreo intrare la tastatura. Parerea mea ar fi ca nu ai ce sa ii mai faci din pacate sad

Cumpara-ti alta noua.

Vezi ca sunt multe tastaturi ieftine pe emag.ro (transport gratuit in toata tara la produse mai mari de un milion! )

bafta!

Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Cumperi altalaughing nu ai asezat bine cauciucurile si nu fac contact.

| DannaJuliana a răspuns:

Cumpara alta ...nu mai poti s-o repari sad