| PufuLeTz1 a întrebat:

am router wireless si cand incerc sa ma conectez la reteaua mea de wireless pe tableta imi spune problema la autentificare iar pe calculator imi merge foarte bine

ce pot sa fac sa mearga inainte mergea si pe tableta si pe pc dar acum merge doar pe pc iar pe tableta imi spune problema la autentificare. Trebuie sa ma ajutati urgent. Mersi mult.

7 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Iti recomand sa inchizi tableta, si apoi sa o redeschizi. Daca nu merge, scoate si cartela a doua oara, lasa cateva secunde si reconecteaza. Router-ul nu are nici o problema, deci ramane doar tableta.

| PufuLeTz1 explică (pentru Cloudless):

Nu am carte acum, am avut

| PufuLeTz1 explică (pentru Cloudless):

Am facut dar tot asa imi zice sa iti dau niste informatii de router stiu ca n-are nici o problema router dar poate rezolvi cu inforatiile astea. default wi-fi 2.4 ghz, WPA2-PSK model no EVW3226 asta e modelul routerului EVW3226

| PufuLeTz1 explică (pentru PufuLeTz1):

Informatii *

| PufuLeTz1 explică (pentru PufuLeTz1):

Tableta este SmartPad 7.0 mobile mediacom

| CristiChristian1999 a răspuns:

Vezi dacă ai pus parola de la wifi corect

| PufuLeTz1 explică:

Se pare ca treaba s-a rezolvat de la sine n-am facut nimic doar am asteptat si acum merge din nou. si da am scris corect parola.