| jojomannnn a întrebat:

Sall TPU
am si eu o problema cu fbu.
intru la >albumealeg un >albumdau pe o poza si imi apare like-uri comenturi tot daca dau mai departe din bara de langa poza >asta,,"
imi apare a 2. a poza fata like-ri fara comenturi fara nimic dar ele sunt.
si daca intru din album simplu la poza aia imi apare tot.
ce pot face sa mearga una dupa alta.
si nu imi mai merge sa dau dislike la o pagina si nici sa imi incarc o poza de coperta sa bag una noua. ce sa fac?
dau funda care ma ajuta pls ajutati-ma

1 răspuns:
| kitty00 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie. \m/` Am stat doua zile fara...So. \m/ Lasa Facebooku` mah, Byeeee.