| claudiualin5 a întrebat:

Am si eu o problema cu youtube-ul. De putin timp nu imi mai merge cand intru pe youtube imi arata niste randuri file:///C:/Users/Andrei/Desktop/IMG_20160210_212411.jpg ca aici ( pentru a vedea imag copiati linkul si inseratil ca url) nu imi arata nici un videoclip. tin sa mentionez ca am facut update la adob, folosesc mozilla, nu merge nici pe google chrome, dar alte videoclipuri merg. Cel mai rapid si bun raspuns va primi funda.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu prea te duce capul, asa-i? Ia zi-ne si noua catre ce duce linkul ala? C:/Users nu cumva e o locatie PE DISCUL TAU? Ce filme cu hackeri ai vazut in ultima vreme de ai impresia ca noi iti putem accesa hardul? Geez...

| Zumi a răspuns:

KodrutZ,specimene poate este incepator.In orice caz, si eu am avut problema asta care se rezolva numai prin schimbarea OS. O smecherie este sa intri pe video direct din google si poate merge.La mine cred ca este din cauza ca este piratat.Sa dai funda

| claudiualin5 explică (pentru Zumi):

Nu merge nici de pe google