| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, am un laptop Lenovo, daca il tin in incarcator mai tot timpul are vreo problema? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca va avea! Ii vei distruge bateria. Daca il folosesti numai in casa scoatei bateria si foloseste-l conectat la incarcator.

| AlexStefan1 explică (pentru MskDesign):

WTF, daca ii scot bateria se mai deschide?

| MskDesign a răspuns (pentru AlexStefan1):

De ce sa nu se deschida atat timp cat are energie! Tu incearca si-mi vei spune dupa daca s-a deschis.

| KittyKernel a răspuns:

Nu. happy
şi eu îmi țin leptopul mai tot timpul în priză happy

| ReplayHD a răspuns:

Scoti bateria, si apoi il poti tine cat doresti tu in priza... daca il folosesti intens conectat la curent cu bateria atasata, o strici

| Claudiusniper a răspuns:

Scoti bateria si il tii in priza tot timpul(cand il folosesti)