| Gaby405 a întrebat:

Am un laptop TOSHIBA A300 - 149 cu windows 7 ultimate si as vrea sa stiu daca sa las windows-ul 7 sau sa instalez windows 8. funda celui mai bun rs.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Iti recomand sa ramai la windows 7. windows 8 nu este cine stie ce si inca instabil. daca vrei neaparat sa-l testezi iti recomand sa-l instalezi virtual cu virtualbox https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

| abalabam a răspuns:

Optiunea e a ta. Eu unul am Windows 7, si nu as vrea sa il schimb deocamdata. Windows 8 este un Windows mai nou, sunt multe programe ce nu sunt optimizate prea bine pe acest Windows.Alegerea nu e rea, dar ti-as recomanda sa mai astepti cateva luni, pana cand majoritatea programelor vor avea versiuni perfect adaptate pentru acest Windows.Atat Windows 7, cat si Windows 8, suporta aceleasi aplicatii, deci nu vei pierde nimic daca mai astepti putin.winking