| horizon5 a întrebat:

am un LG p990 optimus x2; uat la mana a2a care imi face lag mai ales cand intru pe wi fi daca stiti cumva cum sa-l fac mai rapid puteti sami spunet.ps nu pot sa-i schimb soft-ul deoarece trebuie sa-l deblochez si cam costa

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa ii schimbi softul nu te costa nimic. Trebuie doar sa ai atentie maxima. Daca vrei un mic ajutor, da un mesaj la pagina din profil si poate gasesc o zi sa iti dau o mana de ajutor.

| horizon5 explică (pentru sltlp):

Pai faza e ca stiu cum sa schimb soft ul dar telefonul nu stiu cum e blocat cand ii dau hard resset el sterge si nu intra in bios ca sa pot sa schimb softu si asta costa ca m-am interesat

| sltlp a răspuns (pentru horizon5):

Telefoanele nu au bios. Nu stiu ce stii, dar din ce ai zis pana acum nu prea stii...

| horia2012 a răspuns:

Incearca sa faci un hard reset ca aici si pe urma vezi cum merge. Se va sterge tot ce e in telefon inclusiv conturi google...

http://www.hard-reset.com/lg-optimus-2x-p990-hard-reset.html