| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am un prieten pe Facebook si zilele trecute m-am uitat in lista lui de prieteni si nu aparea nici un prieten, intrebarea e cum fac ca sa nu-mi poate vedea nimeni prietenii pe care ai am pe Facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la profilul tau, prieteni, iar daca ai lista publica va aparea "public', daca este vizibila numai prietenilor va aparea "prieteni". Dai ok si selecteaza "DOAR EU" ( cea cu lacatelul )

Tine minte ca lista ta este ascunsa celolarti. Dar prieteni comuni de fiecare data sunt vizibili.

3 răspunsuri:
| Ohaithar a răspuns:

Du-te la profilul tău. Dă clică pe prieteni să ajungi la lista da de prieteni. Dă click pe creionașul din dreapta sus deasupra listei de prieteni și apasă Editează Confidențialitatea.

| lavinia12345marcela a răspuns:

Ciao ..eu doar de pe tel.mobil stiu intri pe fb dai la profilul tau apoi intri la prieteni iar acolo iti apare o optiune in dreapta dai pe ea si iti alegi cine vrei sa-ti vada prieteni sper ca ti-am fost de folos

| necroreborn1231525363afs a răspuns:

Poti face asta foarte simplu. Intri pe al tau' profil. Dai pe 'prieteni' si undeva sus in stanga o sa scrie : Cereri de prietenie / +gaseste prieteni / si un micut "creion/pix" ( emblema de modifica)dai pe el si o sa iti apara 2 chestii : Administreaza sectiunea si modifica confidentialitatea, tu dai pe modifica confidentialitatea si ai prima ramura ' cine imi poate vedea prietenii ' ( el e dat pe public) tu setezi pe " Doar eu " dai salvare si gata. big grin