| ZzOpO99 a întrebat:

Am un Samsung galaxy y S5360 si cand scriu parola mea de la wifi imi arata deconectat.Am scris-o de vreo 10 ori si tot asa arata.De ce?

5 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Vezi setarile de la router sau poate s-a stricat de tot.
de obicei wifi-ul pica primul

| marin81 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, nu am reusit sa o rezolv decat daca am lasat liber wifi-ul fara parola, o rezolvare ar fi sa iti schimbi androidul in el, poate asa se rezolva

| Anca2999 a răspuns:

Reporneste wi-fi-ul. Daca nu merge asteapta. Pot fi probleme la net.

| DyaDiiana19 a răspuns:

Nu stiu. As vrea sa-ti zic altceva =]] De cand ai telefonul? Ai semnal bun?

| Andrey0070 a răspuns:

Poate ai probleme cu netul? Restart la router!