| MessiMessiMuzaffer a întrebat:

Am un windows in limba spaniola si nu stiu cum sa il dau pe romana sau engleza va rog ajutatima si pe mine dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Interfa_-limba-roman_-Windows-XP-2_1255015.html
Trebuie sa-l instalezi, dai restart si pe urma problema ar trebui rezolvata.
Am dat site-ul pentru ca eu am incredere in el si nu umbla cu virusi. Succes!
Daca ai windows7, cauta pe net "windows limba romana windows7"

1 răspuns:
| xlr8rq1 a răspuns:

Cauta prin setarile calculatorului sau in control panelbig grin