| Palade_Paulica_1975 a întrebat:

as vrea sa pun un windows 7 pe un DVD de 4 GB.Cand intru in nero si pun acolo sa se puna imaginea.iso, imi apare (Sorry, your compilation cannot be written on this cand of disc...) asta numai dupa ce dau pe Burn! Va rog ajutati-ma am vazut 1000 si tot nu merge nimic!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca imaginea iso dezarhivata pe DVD da mai mult de cat capacitatea DVD-ului sau pe DVD a mai fost scris ceva. Trebuie sa fie un DVD curat.