| kegrtteger a întrebat:

Cam cat ar costa sa reinstalez windows 7 pe un laptop la un service.Eu pentru windows xp am dat 50lei.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si daca l-ai instala singur ce s-ar intampla?

| K0sti a răspuns:

Doar pentru Windows e ok pretul!

| Eastwood a răspuns:

Tot 50 de lei iti ia!

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Pai tot 50 de lei iti va lua.La service-ul unde ma duc sa imi reinstaleze windows-ul tot 50 de lei imi ia si mie.

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Pretul fix ar trebui sa fie de 50 nu ar trebui sa depaseasca 50 sau 100 lei eu am mers in mai multe locuri si tot 50 de lei mi-a luat, si preturile pot ajunge pana la 100 dar nici de unde pana la 150 lei sau mai mult.si daca vrei sa iti reinstalezi singur windows-ul trebuie sa ai putina experienta; si cand reinstalezi un window, trebuie sa instalezi si driver-ele si daca nu le instalezi bine, nu o sa-ti mearga pc-ul si apoi tot la service o sa mergi. Sper ca te-am ajutat!winking

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Si mie pentru Windows 7 mi-a luat 50 lei, nu mai mult, cand m-am dus sa-mi reinstaleze windows-ul si sa mi-l curete am dat 70 lei.

| ShakeStar2000 a răspuns:

Pai mie imi ia doar 100 lei ca sa imi instalez si sa reinstalez windowsul. Eu am windows XP si am dat 100 lei. Poate la tine e mai ieftin. Poate fi intre preturile 50 - 200 lei. Funda?