| Chrysstian a întrebat:

Care tableta este mai buna: Asus Google Nexus 7 sau Allview Alldro Speed 3 Duo?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Asus Google Nexus 7 deoarece are o claritate uimitoare, este subtire. Viteza procesor(MHz): 1.3 GHz Quad-Core; Sistem operare: Android v4.1 Jelly Bean.

| daniel2forea a răspuns:

Desigur ca Asus, dar daca cumperi iti recomand sa iei varianta de 16 sau 32 gb nu cea de 8 pentru ca nu are slot microSD

| iloveiphones a răspuns:

Google Nexus, clar!

| trasnetul a răspuns:

Salu! deci depinde pentru ce vr sa o folosesti. Sfatul meu e sa o aleci pe Asus google Nexus 7.Bafta multa in continuare... FUNDA!