| andreirobert15 a întrebat:

ce casti in ear pentru telefon imi recomandati?
care ar fi cele mai bune?
funda!

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Cele mai bune? Cred ca Sennheiser IE 800 ar fi printre cele mai bune casti in-ear pe care le-am ascultat. Review-urile de specialitate spun insa ca Westone W60 ar fi mai bune (personal nu le-am testat). Le gasesti la pretul de 2, 999 lei pentru Sennheiser, respectiv 3, 890 lei pentru Westone.

Totusi, probabil ambele iti depasesc putin bugetul oricare ar fi el. Deci mentioneaza ca vrei "cele mai bune casti" intr-un anumit buget.

| FrateleAndrei a răspuns:

Castile cu dop.De preferat marca Samsung.Am primit un Samsung Galaxy s4 mini de Craciun, si erau si casti incluse in pachet.Castile au sonorul si basul mai tare.Iti recomand castile Samsung.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?