| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,TPU! Ce ziceti de acest laptop? http://www.emag.ro/......E97QKBBBM/ E bun? Funda`

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Oricum,slab,se vede si din pret.La placa video scrie Intel HD Graphics, adica placa video integrata (oricum procesorul este slabut).M-am uitat si pe alte site-uri dar scria ca nu mai face parte din oferta.Nu recomand.

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Stoc epuizat.

| dracu14 a răspuns:

Slabut,nu merita banii.

| diamantany a răspuns:

Procesoarele celeron sunt cam slabute dar tinind cont ca e dual core sa zicem ca merge in rest e bunicel si pretul acceptabil.