| FirstplaceXXX a întrebat:

Cei din zona iasului va rog sa-mi spuneti daca stiti vreun magazin sau ceva in care sa dau un monitor cu led defect (display spart) P.S. Lg flatron e1940 de 18.5 inch

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti incerca pe forumul din Tudor (forum.cs.tuiasi.ro), eventual pe la magazinele cu sh-uri si service - pcmadd, artcore

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca iti cumpara nimeni daca display ul este spart. in general monitoarele sunt cumparate la service uri pentru display