| marian000 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine deci imi sortam niste poze,le am pus intr un folder, am mutat cateva poze si dupa cand sa le pun si pe celalalte nu am mai putut deschide folder ul, imi zicea ca nu pot intra si mi a dat o eroare mi a aparut acolo un "x" dupa care a disparut folder ul si tot ce aveam in el stie cineva ce are daca mai pot recupera pozele? Acord funda

1 răspuns:
| JuNNNkie26 a răspuns:

Daca folosesti windows xp, incearca asta, deoarece poate e ascus, nu cred ca s-a sters... intra in My Computer, iar sus in bara un gasesti "File", "Edit"... dai pe "Tools" si pe "Folder Options" in acea fereastra selecteaza sus pe "View", iar la Advanced settings unde e "Hidden filles and folders" selectezi "Show hidden files and folders". Dupa care intri unde ai avut folderul respectiv si te uiti daca il gasesti acum. Daca nu e nici asa, atunci nu am idee, probabil chiar s-a sters. Bafta!