| marian000 a întrebat:

cine stie ce problema are si ce as putea sa ii fac unui calculator care se blocheaza doar doar in timpul instalarii jocurilor? jocurile nu sunt cu virus sau alte chestii ca sunt de pe site-uri de specialitate! ofer funda cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, si am rezolvat-o instaland o varianta noua de DAEMON Tools.
Uite, downloadeaza de aici varianta GRATIS de DAEMON Tools si incearca sa instalezi jocurile cu ea. Ar trebui sa mearga. http://www.disk-tools.com/download/daemon