| DanyelFSN1 a întrebat:

Sall TPU,cum instalez microfonul din placa de sunet,sau wtf,ca am casti cu tot cu microfon si nu stiu dc cand vb nu se aude,,,, un mic sfat cv, Fund + vot[scuze de categorie, si imi asum raspunderea pentru consecinte d`ar e o urgenta...]

3 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Ori castile sunt stricate ori driverele nu sunt instalate, le poti instala de pe touslesdrivers, ori Driver Genius ori DRPSU Final

| redy04 a răspuns:

Bagi mufa de la microfon in mufa roza de la placa de sunet;
verifici din control panel daca iti recunoaste microfonul;
iti configurezi clientul pe care il folosesti sa foloseasca microfonul;

| Ursulake a răspuns:

Si eu am casti cu microfon. Nu au 2 mufe? bagale pe amandoua