| SebyGuy a întrebat:

De BlackFriday la eMAG se fac reduceri? Sau de craciun? Sa stiu daca sa astept pana in decembrie sa-mi fac calculatorul.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Asteapta pana la Craciun. De black Friday nu e prea bine, deoarece nu sunt reduceri la toate categoriile in totalitate, ci doar la unele. Plus ca majoriatea site-urilor te limiteaza la un singur produs.
Un alt inconvenient e ca serverele lor sunt omorate de atata trafic, si te chinuichiar si o ora pana poti accesa.

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Daca mai astepti 3 luni probabil componentele se vor scumpi.
Daca totusi te hotarasti sa astepti alege cateva componente:o placa de baza, o sursa, memorie, o placa video si un procesor si urmareste preturile pe vreo 3 site-uri.Vei vedea ca se scumpesc destul de des.
Eu cred ca daca ai bani ar trebui sa nu mai astepti. Eventual poti lua acum doar o parte din componente.

| Niiiicu a răspuns:

Ei spun ca si de black friday se fac reduceri dar e mai mult o pacaleala, dar de craciun se fac reduceri mari, mai bine asteapta pana atunci si la aceiasi bani faci un pc mai bun

| RobDogg a răspuns:

Poti astepta pana de sarbatori, atunci o sa ai noroc la reduceri mari, bafta si fii rabdator.

| RobDogg a răspuns:

Si iti recomand cel.ro au lucruri mult mai bune si cred ca mai ieftine, dar sunt sigur mai bune decat de la eMAG.

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Ca sa stii ce reduceri fac magazinele online trebuie sa te abonezi aici http://eepurl.com/DYMNH

e gratuit si le primesti in mail

| andreastomoiaga a răspuns:

Parerea mea este sa astepti pana de Black Friday, Caci atunci sunt cele mai mari reduceri la toate chestile care ai nevoie...