| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu ma lasa sa instalez de pe vista xp zice ca cd contine o vresiune de windows mai veche! Ce sa fac? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| racheta666 a răspuns:

Ba nu pe pc, da inscriel pe DVD de plastic daca nu intelegi,

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am windowslul pe pc si am incercat sa il instalez dupa restart si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smile iti dau funda ca ai mai multe raspunsuri de rezolvat am rezolvat singur

| racheta666 a răspuns:

Salut, am patit fix asa problema, solutia e ca windowsul care doresti sal instalezi trebuie sal pui pe un CD si de CD sa instalezi, din propria viata, o sa mearga 10000000000000000% (funda terog)

| racheta666 a răspuns:

Multumesc

| moldo666 a răspuns:

Incearca alt windows poate PC-ul tau nu e compatibil cu acel windowswinking Funda happy