| raizoguard a întrebat:

De curand mi-am luat un Steam si inainte foloseam CS Non-Steam, iar acum vreau sa stiu daca pot transforma un CS Non-steam in CS STEAM. Unul care sa accepte steam pentru a nu fi nevoit sa-l descarc iar

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu cred ca poti! te loghezi pe steam, dai sa downloadeze si apoi sa instaleze CS, si apoi dai play! de aceea se zice ca e mai greu sa joci de pe steam, pentru ca nu ai tot felul de CS-uri modificate de nu stiu cine! e doar cel oficial, ca poti pune apoi skinuri e altceva! cauta-ti un cfg bun si have fun! bafta!

2 răspunsuri:
| raizoguard explică:

Am Counter Strike 1.6 original si tot nu merge...
Spuneti doar daca se poate face un cs non-steam >> cs steam

| YuHu3x a răspuns:

Steam-ul are in angrenajul lui Counter-Strike. Deci, nu trebuie un counter de pe net. Acum depinde ce steam ai. Daca e de pe net, fara nici-un ban dat, degeaba il ai.