| Danut3s20 a întrebat:

deci intrebarea este pentru cine mai are un PS2 piratat(play station2)...deci cum bag un joc piratat pe dvd sa mearga pe PS2? ca am descarcat niste jocuri piratate si nu stiu sigur cum sa le bag -pe dvd sa mearga... funda! pls sper ca n-am dar bani de geaba sal piratez si sa nu pot sa ma joc cu prieteni

Răspuns Câştigător
| cocoman a răspuns:

Foloseste alcohol120%

Asta trebuie sa faci sa pui jokurile pentru ps2 pe DVD!
1. faci rost de alcohool 120% (program de copiere)
2. deschizi "image burning wizard"
3. " browse " si-i dai calea, acolo unde ai tu imaginea sub format ".ISO".
4. next
5. write speed = 4x
6. data type = playstation 2 sau setezi manual DAO / SAO
7. START

SPOR LA TREABA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci descarci jocuri pentru PS2 in format imagine de ex ISO. Eu le fac cu AstroBurn big grin. Il descarci, Bagi imaginea acolo l-a facut DVD-uri selectezi viteza si asta-i tot. Nu poti juca online cu joc piratat si ai grija sa nu scoti DVD-ul in timpul jocului deoarece nu ti-l mai citeste dupa aia si trebuie sa resetezi consola. Meritawinking

| adialex9 a răspuns:

Gus daca stii asa de bine sa piratezi jocuri pentru psp 2 te rog baga id meu:alex.nita38 eu nu stiu daca ma ajuti iti dau ceva nu stiu ce doresti uh te rog ca m-am saturat frate sa dau cate 2 mil pe jocuristraight face!

| Ene_Cristian_1994_P3lC a răspuns:

Am o intrebare pot sa copiez jocul si prin Nero11 platinum?