| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

imi puteti da si mie niste tutorial in PhotoShop ca sa pot face o imagine ca asta : https://www.facebook.com/......627234125/ funda :D

Răspuns Câştigător
| UPCTest a răspuns:

Sunt pe youtube tutoriale de baza, poti incebe cu ele dupa care in timp sa te prinzi cum se fac. Dar nu poti sa inveti intr-o ora asa ceva... Eu am avut nevoie de o saptamana sa fac doar pozele pentru un intro...(precizez ca nu inveti mare lucru daca nu intelegi ceea ce fac unele comenzii)