| Blackkpanda66 a întrebat:

imi puteti spune care este cea mai ieftina tableta? dar sa fie buna! si daca se poate datim un link!

Răspuns Câştigător
| KoWalSky a răspuns:

224 lei, nu e cine stie ce, dar e tableta, are viteza cam micuta, dar o poti folosi cum vrei tu, daca esti atent prin hipermarketuri gasesti si la 100 lei ( o singura data am vazut), uite link:
http://www.emag.ro/......DTZK9BBBM/

4 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Buna si ieftina!

Asta vrem cu totii nu-i asa?

Ei bine. adevarul este ca cu cat tableta este mai scumpa cu atat ea este mai performanta (sunt cateva tablete care fac exceptie de la regula asta... dar nu despre asta e vorba aici).

Daca vrei o tableta pe care sa nu o "fortezi" atunci ai putea sa iti iei acest Samsung: http://bit.ly/1fY93LT.

As zice ca este o tableta decenta pentru o activitate normala in fata unei tablete.

| YoYoIonut a răspuns:

Vonino. Preț 300 lei.

| xTheLittleMe a răspuns:

Uite aici :
-Allview AX3 399,90 lei
-Allview Alldro 2 499, 99 lei
-Allview Viva Q7 359,90 lei