| 8521Natyianiy a întrebat:

Sall! TPU in curand o sa imi iau un processor la pc eu am un amd athlon cu un singur nucleeu, si o sa imi iau un processorAMD A4 X2 are 2 nuclee are ceva daca are 2 adica imi trebuie 2 ventilatoare, asa si processorul asta al meu are si o placa video integrata si am una integrata si in placa de baza cum o sa functioneze adica o sa am 2 placi video si afecteaza placa video din placa de baza, si cum o sa ma joc jocuri adica mie fifa 2010 nu imi merge pe placa video integrata in placa de baza cum o sa functioneze, Anticipat+Funda

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Decat sa pui intrebari aberante mai bine te-ai interesa daca procesorul ce vrei sa-l cumperi e suportat de placa de baza din pc.