| cFlorin a întrebat:

Intrebare CROSSFIRE! Cum iau ribonul ala Choose A Rival Factions? Adica sa aleg un Rival Factions?

2 răspunsuri:
| StaR97 a răspuns:

Te duci pe un profil la unu cu grad mare. maior, capitan, etc. si vezi in colt dreapta sus are o poza ori cu BL ori cu GR si dai click dupa dai apply si gata big grin

| andyta23 a răspuns:

Salut eu nu mai joc crossfire daca vrei iti dau cont cu lopata red 2 Schar licht red m4a1 red si altele daca ai cont de metin2 lunaris de lvl 200-255