| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,TPU! La ce sunt bune adaptoarele wireless http://prntscr.com/1di9ik? Daca am laptop si am router wireless mai am nevoie si de acest adaptor ca sa am acces la internet pe laptop?

Răspuns Câştigător
| Speed01mikz a răspuns:

Laptopurile au adaptor wireless incorporat. Ai nevoie de acel adaptor doar daca ti s-a stricat adaptorul incorporat si nu mai poate fi reparat. Funda? happy

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Pai rutere Wireless ajuta sa prinzi internet la telefon si la calculator daca nu ai deja dar adaptoarele de la laptop sunt doar pentru laptop