| VranceanuTania a întrebat:

Mi-am facut Tumblr si vreau sa imi explice cineva cum pot sa fac fani.O sa incep sa postez diferite poze, dar nu stiu daca o sa imi dea cineva follow.Este cineva cu experienta in Tumblr aici?
Link-ul catre Tumblr-ul meu:http://tania-universe.tumblr.com/
M-ar ajuta daca imi dati follow si un link catre Tumblr-ul vostru.
Fundita pentru cine ma ajuta. :D

1 răspuns:
| ChrisIwal a răspuns:

Necesita timp big grin, continua sa postezi si o sa primesti fani. Si eu am de cateva luni si doar 7 followers (da stiu, I'm a BOSS).