| MihaicaDan a întrebat:

Mi-am luat telefonul Allveiw p5quad. am creat un folder din pc prin cablul de date numit jocuri. si am pus vreo 10 jocuri. apk. dar cand le caut in telefonul nu stiu cum sa le gasesc... nu am mai prea stat pe android pana acum cum gasesc acel folder. Cand intru in meniu imi arata doar aplicatii acolo sus... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mattx a răspuns:

Cand intri in meniul telefonului trebuie sa ai pe acolo undeva unde scrie Fisierele Mele sau File Manager sa intri in el si cauti folderul pe care l-ai facut din pc prin cablul de date! eu asa fac happy

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Dai la Fişierele mele dacă e în engleză caută (file manager) intrii în el ţi caută folderul care l-ai facut din Pc prin USB.

| Ghost13 a răspuns:

Cauta folderul in cardul de memorie.
Da mai bine le iei direct de pe telefon (activezi netul si dai la cautare google) si se duce in folderul Downloads de unde il poti extracta unde vrei cu ajutorul WinRAR(luat de pe Google Play).