| UnBaiatPeNumesergiu a întrebat:

Sall TPU, mi-am luat un telefon racer2 si vreau sa stiu cum pun muzica si toate celelalte chestii pe el....am cablu de date dar cand il conectez se incarca doar.Va rog spuneti-mi cum fac sa transfer datele cu cablul. Funda

2 răspunsuri:
| cristianela a răspuns:

Pot sa iti trimita prietenii care au si ei teelfon Android prin wifi: http://www.tocilarii.ro/......prin-wifi/

| bianca2002 a răspuns:

Daca ai prieteni si ii ai pe telefon atunci poti lua de la ei muzica. iti vor trimite ei daca ai nevoie. iar cu cablul de date il poti folosi pentru a descarca poze de pe telefon