| vladutzw a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul cu succes şi după ceva 1 ora îmi merge greu PC-ul. Care este problema? DAU FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sigur nu ai oprit update-urile, daca l-ai lasat sa-si faca update, aia ingreuneaza cel mai mult windows-ul, sunt mai mult update-uri de securitate, care nu folosesc aproape la nimic.

| 0x11111051 a răspuns:

Arunca-l peste geam. Mergi la magazin - cumparati altul.

| miTzuliK93 a răspuns:

1 la mana, spune-ne ce Windows ti-ai instalat. 2 la mana, spune-ne si care e configuratia PC-ului tau (memorie RAM, placa video, procesor, mai ales).

3 la mana: esti sigur ca ai instalat si driverele dupa ce ai pus Windowsul?

| marin81 a răspuns:

Ce windows pe ce configuratie? Poate nu ai cerintele necesare, stiu si eu

| CM_Cosminel_1999 a răspuns:

Nu l-ai instalat bine