| BitZzu99 a întrebat:

nu de mult mi-am luat un iphone 4s si am vazut pe internet ceva de o aplicatie jailbreak si inca ceva care poti descarca aplicatiile pe gratis caremi escplica cum sa fac.

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Daca telefonul este in garantie nu te sfatuiesc sa ii faci jailbreak (se face cu ajutorul cablului USB conectat la calculator/laptop), pentru ca se pierde garantia. Oricum in App. Store (magazinul Apple pentru aplicatii si jocuri) sunt destule aplicatii gratis pe care le poti descarca si fara jailbreak. Succes