| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am luat un laptop din italia. Insa incarcatorul e cu 3 pini, si am nevoie de o priza cu 3 gauri, dar nu gasesc niciunde. Puteti sa-mi dati un link de unde pot cumpara online un prelungitor compatibil sau macar o improvizatie sa-l pot incarca la o priza traditionala?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pinul din mijloc il rupi cu un patent! E simplu!

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

I-ti poti cumpara si din orasul tau de la magazinele unde se gasesc pc-uri si laptopuri plus componnte pentru pc-uri.dar uite si un link :http://www.emag.ro/incarcatoare/c