| Tarabostes a întrebat:

Sall TPU
spuneti un antivirus bunicel care l-as putea descarca dupa net.

dau funda

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| sufletista21 a răspuns:

AVG parerea mea. Avira a fost ceva de el la inceput desi avantaju este ca te tine 100 de ani pe cand AVG-UL 30 de zile

| Pilutz a răspuns:

Norton 2011 e beton dar e trial pentru 30 sau 60 de zile
sau avg 2011

| TheStranger a răspuns:

Avira Antivirus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AVG versiunea free

| floryynnel a răspuns:

Eu acum folosesc avira, iar inainte avast dar la avast trebuie sa il reinstalez 1 pe luna ca sa nu plateschappy sunt multumit de amandoua antivirusurile

| Floriin7 a răspuns:

AVG 2011 e cel mai bunsmug