| DrAg0SLykoz a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un playstation dar nu stiu pe care sa il alegstraight facesad.M-am uitat pe aici si am vazut ca sunt "lupte" intre xbox si ps2.Eu vreau sa stiu are este mai bun! Am vazut pareri diferite gen:"ps este mai bun pentru ca re grafica mai buna" sau"xbox are grafica mai bun"straight face

7 răspunsuri:
| pitbull93 a răspuns:

Recomand xbox 360 ai incredere stiu ce vb

| Nickname1890 a răspuns:

Ps2 este depasit. Daca vrei sa alegi intre xbox si ps2 alege Xbox. Totusi daca iei in considerare ps3, lupta e ceva mai stransa si totul tine de ce jocuri vrei sa te joci. Exista jocuri care sunt exclusive pentru xbox cum ar fi Forza 4 sau jocuri exclusive PS3 cum ar fi uncharted. mai cauta si pe google "xbox vs ps3"

| Paull18 a răspuns:

Ps3 si gata. e the best crede-ma happy!

| RazvanVlad a răspuns:

Xbox vs ps 2 ia-ti xbox pe ps 2 nu pre apar ultimele jocuri si nu poti juca online am xbox si sunt foarte multumit de el

| doarMEmo a răspuns:

Grafica mai buna o are xbox. dar cedeaza(se strica) mult mai repede. eu as merge catre ps2. O saptamana minunata!

| doarMEmo a răspuns:

Si inca ceva. zicea cineva despre ps3..este adevarat.e mai bun ps3.dar nu iti cumpara ultimul model pentru ca va trebui sa iti cumperi toate jocurile..si un joc este de la120lei +. happy

| DrAg0SLykoz explică:

Upsstraight face.Scuze,in loc de ps3 am scris ps2straight face