| razicopilprost a întrebat:

vreau sa-mi schimb numele pe fb dar nu am nicio idee..pareri? ma cheama rebeccahappyfundita

Răspuns Câştigător
| kendall a răspuns:

Ce nume frumos ai:d e numele meu preferat....ai putea sa pui rebbe sau becca thinking

7 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Rebecca Kristall Eyes
Daca nu stii cum se schimba numele De Facebook fa cum a zis cammm.

| VladPetcu a răspuns:

BLloNdA FrRuMoAsSA
Sper sa-ti placawinking

| cammm a răspuns:

Dai sus in coltul tin dreapta la Setarile contului. apoi o sa iti apara nume si Editrare in dreptul lui.

Succes big grin

| cammm a răspuns (pentru cammm):

Si numele poate fii Reby, reby_girl, sau Rebekka

| 21ndstillachild a răspuns:

Rebecca haladita, becca luminoasa, rebecca humanoida, rebecca bicarbonata

Răspuns utilizator avertizat
| Sen7iment a răspuns:

Blonda Baaa