| Catalinn7 a întrebat:

SALL TPU. Vreau sa pun pe youtube un video cu "top 10 goalkeeper saves" si nu stiu de unde as putea lua videoclipurile de la salvari ca sa fac filmuletul.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| CMV1994 a răspuns:

Banuiesc ca aceste videoclipuri sunt din FIFA sau Pro Evolution Soccer? Din cate stiu eu nu poti face export la un video salvat in FIFA, poti sa il vezi doar intrand in joc. Dar iti recomand cu caldura FRAPS sau Bandicam cu care poti realiza capturi video. Acuma sa lamurim doua chestii: FRAPS -> Cel mai bun soft de captura pentru jocuri, necesita un PC mai performant si spatiu pe hard-disk. Bandicam -> Poti seta tu calitatea audio/video la care se va face captura ( deci e bun si pentru PC-uri mai slabe ). De aici alegi tu! Daca consideri ca acest raspuns ti-a fost de folos nu uita de funda! O zi buna!