| ygfr a întrebat:

Vreau sa va intreb daca am antivirusu Kaspersky pot lua antivirusu avast dupa net?(Dau fundita!).

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este indicat sa ai 2 programe antivirus instalate. Din cate am citit Kaspersky este mai bun decat avast!, asa ca sunt de parere sa-l pastrezi pe primul. Numai bine!

| adrianc2007 a răspuns:

Poti sa-l iei, numai ca inainte de a-l instala, dezinstaleaza Kaspersky-ul, pentru ca altfel iti va merge greu calculatorul sau s-ar putea bloca, daca le pui pe amandoua.