| Shinobi589 a întrebat:

Windows 7 ultimate e mai bun ca windows 10, daca da in ce sens e mai bun

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Windows 7 este un la fel de bun ca windows 10, pana in momentul de fata este cel mai bun windows aparut dupa xp iar 10-le se vrea a fi succesorul lui windows 7.

Nu putem spune ca windows 10 este mai bun sau mai prost decat 7 pentru ca este un windows nou aparut de scurt timp si nu putem spune care e mai bun sau mai prost.

Pana in momentul de fata eu sunt multumit de windows 10 pentru ca n-am avut probleme cu el si pare un windows matur pentru timpul de cand e aparut pe piata. Posibil si din cauza milioanelor de insideri care au ajutat la depistarea bug-urilor.

| leonardrd a răspuns:

Nu