| gorgonzola_5809 a întrebat:

Sall va rog ajutati-ma! ce parere aveti de acest sistem desktop? http://www.emag.ro/......ouxSmartV3 pls astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

E o alegere ff buna si eu am asa il am de 4 ani si nu mi sa strica nici odata! cumpraral cu incredere!

7 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Tare faza cu "deluxe", e bun, dar dupa cum sa mai zis, fa-l din bucati, iesi mai bine la bani, tehnolgie.

| Dragotta a răspuns:

Ial este foarte bun

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Parerea mea este ca este foarte frumos nu e nici prea scump si in plus nu trebuie sa iti faci griji ca se va strica repede, caci Delux este o firma foarte buna.
Multi pupicei kiss

| Sokares a răspuns:

winking e destul de bunwinking

Bafta! happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Slab. Nu merita banii. Mai bine ti-l faci pe bucati. Eu am un dual core 2 duo facut acum 1-2ani, cu 2GB RAM, HDD 500, etc. Am dat atunci pe el 1100RON in total. Deja ma gandesc sa-l schimb.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Delux e firma de carcase(in cazul asta). Conteaza sa fie frumos, si sa se blocheze la fiecare pas, asta zici? Ca o blonda siliconata cu hiv.

| gorgonzola_5809 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. nu stiam ce sa imi iau iar acesta mi s-a parut bunicel. acum sunt mai sigur pe mine big grin