| anonim_4396 a întrebat:

Sall
vreau sa iau cateva masuri de precautie pe facebook si vreau sa setez ca persoanele care nu le am in lista de prieteni sa nu-mi poata vedea pozele, am reusit in mare parte, dar mai ramane poza de profil. am vazut la unele persoane ca oricut as da click pe poza nu o pot vedea, stie cineva cum pot face asta?

funda ....multumesc

2 răspunsuri:
| Advinul a răspuns:

Din cate stiu poti umbla la setari la optiunea de securitate si sa dai acces la persoanele care iti sunt doar prieteni. Sper sa meargă asta.