| GeoGeo6566 a întrebat:

SAlll alll! Strng bani pentru o unitate noua, vreau si eu o metoda de a face bai online gratis tinand cont ca am 14 anisi un pc bunicel!

6 răspunsuri:
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Faci cumpărăturile la vecinele mai bătrane sau alte persoane. Plimbi caini.Tot felul de chestioare d-ăstea.

| GeoGeo6566 explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Sa vi sa te plimb prin parc. eu am zis Online, daca o baba se plimba online eu ma insor maine!

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru GeoGeo6566):

Fără pic de efort. Du-te aruncă-te de la 10 în cap te rog eu frumos.

| GeoGeo6566 explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Du-te tu primul ca sa am exemplu!

| gabitza_5735 a răspuns:

Vrei sa faci bani de acasa? vino in echipa mea http://www.viespar.ro/? reff=e236b92f28f574c16eb71ab98014f170.Eu deja am primit banii de pe primele 2 luni

| GeoGeo6566 explică (pentru gabitza_5735):

Ok,mersi o sa intru