| RaulGeorge798 a întrebat:

Salll,Am o problema, imi merge youtube mai greu un pic si jocurile imi sacadeaza asa putin, nu chiar tare dar nici nu merg prea bine.Am Placa video ATI, am instalat driverul dar problema e k nu este placa video instalata.Trebuie sa intru in control panel la ADD HARDWARE,si sa o instalez dar ce trebuie sa aleg din ce imi da acolo, radeon nu stiu ce, realtek si multe altele.DAU FUNDA cui ma ajuta big grin

1 răspuns:
| alexmw1 a răspuns:

Trebuie sati instalezi un windows care este compatibil cu driver de ex: eu am un cd Asus care merge pe Windows 98, me, xp si 2003 dar l-am updaptat si merge si pe Windows 7, Vista, si8