| Liviu321 a întrebat:

Salll, am o problema la PC si nu stiu ce sa ii mai fac. Zilele trecute pe cand ascultam muzica la calculator deodata fara sa fac nimic nu sa mai auzit nimic. Pur si simplu melodia rula dar in boxe nu se auzea nimic. Am crezut ca sunt devina boxele dar ele functioneaza perfect. Care sa fie problema? Nu mi-a aparut nici o eroare. Ce pot sa fac? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| croitoru92 a răspuns:

Reinstaleaza-ti driverul de placa de sunet sau fa-i un upgrade.