| Ionut_Messi_1995 a întrebat:

Sallut TPU recent mi-am luat o tastatura de gaming Newman e869 pentru laptop, se aprinde dar nu merge sa scriu nimic va rog frumos sa ma ajutati dau funda ps :Scuzati categoria

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Driverele sale.In general ar trebui sa primesti un CD sau sa ia Windowsul driverele automat, dar daca nu ai primit nici un CD sau ceva de genu, atunci foloseste 3DP chip sau orice altceva pentru a instala driverele.Sau contacteaza suportul companiei de la care l-ai luat sau al producatorului.